Panel používateľa
Späť

BONSAI SLOVAKIA 2012

BONSAI SLOVAKIA 2012

Bonsai Slovakia 2012

BONSAI SLOVAKIA - ČAJOVŃA DOBRÝCH ĽUDÍ, NITRA

Vás srdečne pozýva na

15. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju
BONSAI SLOVAKIA 2012

19. - 22. apríla 2012
Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón A

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia BONSAI CENTRUM NITRA Vás srdečne pozýva na 14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2011 14. - 17. apríla 2011 Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C Čím je teplejšie a slnečnejšie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíži. Budeme radi, ak budete vystavovať svoje s láskou pestované bonsaje a tvorivé suiseki plné Vašej fantázie. Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú už 14 rokov organizujeme pre Vás. V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok) Presný program výstavy Vám ešte pošleme. V prílohe nájdete i prihlášku na workshop s Corinom Tomlinsonom. Odporúčame využiť túto jedinečnú príležitosť. Workshop Vám prináša Nitrianska bonsajová škola a jeho cena je veľmi zaujímavá! Ak sa chcete na workshop záväzne prihlásiť, vyplňte prosím prihlášku a pošlite nám ju obratom na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk  Ako motiváciu pre vystavovateľov sme pripravili zaujímavé ceny: Srdečne Vás pozývame! S pozdravom Alena a Vladimír Ondejčíkoví Bonsai centrum Nitra Čajovňa dobrých ľudí www.bonsai-slovakia.sk www.tea-centrum.sk www.bonsai-centrum.sk  www.bonsajacaj.sk  www.e-tea.sk  www.e-bonsai.sk

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia.

Ďakujeme Vám za Vašu mnohoročnú priazeň.
Sme radi, že svoje krásne, s láskou pestované bonsaje a pôvabné suiseki
vystavujete na pôde medzinárodnej výstavy Bonsai Slovakia.

Budeme radi, ak sa budete prezentovať sa na tejto zaujímavej výstave
aj tento rok.

Pripravujeme pre Vás 15. ročník výstavy Bonsai Slovakia 2012.

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia BONSAI CENTRUM NITRA Vás srdečne pozýva na 14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2011 14. - 17. apríla 2011 Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C Čím je teplejšie a slnečnejšie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíži. Budeme radi, ak budete vystavovať svoje s láskou pestované bonsaje a tvorivé suiseki plné Vašej fantázie. Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú už 14 rokov organizujeme pre Vás. V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok) Presný program výstavy Vám ešte pošleme. V prílohe nájdete i prihlášku na workshop s Corinom Tomlinsonom. Odporúčame využiť túto jedinečnú príležitosť. Workshop Vám prináša Nitrianska bonsajová škola a jeho cena je veľmi zaujímavá! Ak sa chcete na workshop záväzne prihlásiť, vyplňte prosím prihlášku a pošlite nám ju obratom na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk  Ako motiváciu pre vystavovateľov sme pripravili zaujímavé ceny:

Na 15. ročník výstavy Bonsai Slovakia sme pozvali zaujímavých hostí,

s ktorými sa budete môcť osobne stretnúť i nechať sa inšpirovať ich umením, ktoré predvedú na výstavnom pódiu.

Bonsai Slovakia 2012

V non-stop programe medzinárodnej kultúrnej šou vystúpia:

Věna Hrdličková, Czech Republic - Embassy of Indonesia - Paolo Zhang, China - José G. Jiménez Atanasio, Tatsugoro Bonsai Museum, Mexico - German Arellano, Colombia - Rui Ferreira, Portugal - Andrea Melloni, Germany - Mirko Ortenzi, Italy - Xec Fernandes, Menorca - Bernie O`Callaghan, Namibia - Stefan Steininger, Austria - Johannes Kralovec, Austria - Karl Thier, Austria - Tomaz Kovsca, Slovenia - Marek Gajda, Poland - Jaczek & Marta Pietakiewicz, Poland - Gyorgy Rácz, Hungary - Igor Bárta, Czech Republic - Duo Deši , Czech Republic - Jaroslav Košťál, Slovakia - Dušan Holík, Slovakia - Kolovrat, SZUŠ Art Pegas, Slovakia - Juraj Récky, Slovakia - Karisma, Slovakia - Sabina Mrovčáková, Slovakia - Eva Spišiaková, Slovakia - Osakasushibar, Slovakia - Vladimír Ondejčík, jr., Slovakia - Barborka Ondejčíková, Slovakia - Vladimír Ondejčík & Alenka Ondejčíková, Slovakia

Program výstavy: 

http://www.bonsai-slovakia.sk/2012-program_sk.htm

Bonsai Slovakia 2012

TU SI MôŽETE STIAHNUŤ VŠETKY VYSTAVOVATEĽSKÉ FORMULÁRE: 

       POZVÁNKA A POKYNY PRE VYSTAVOVATEĽOV 

       REGISTER VYSTAVOVANÝCH BONSAJOV A SUISEKI

       NÁVRATKA   ... tento dokument nám pošlite späť do 1.4. 2012

       OZNAČENIE  BONSAJOV

       OZNAČENIE SUISEKI

Všetky potrebné prihlášky a formuláre nájdete aj na oficiálnej stránke výstavy www.bonsai-slovakia.sk , presnejšie v rubrike AKO VYSTAVOVAŤ.

Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  

Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok ako zvyčajne) Presný program výstavy Vám ešte pošleme.

V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.

LOSOVANIE O CENY
PRE VŠETKÝCH VYSTAVOVATEĽOV
BONSAJOV A SUISEKI

1. cena: Kirakuni® – konkávne kliešte
2. cena: Kirakuni® - Sada drôtov
3. cena: Cisárske bonsajové nožnice
4. cena: Bonsajová miska Yixing
5. cena: Čajová miska, Japonsko
6. cena: Čajová miska, Čína, Yixing
7. cena: Bonsajová miska Kórea
8. cena: Originálna miska na Kusamono
9. cena: Čaj z Čajovne dobrých ľudí

10. cena: Willi Benz: Kusamono

Extra cena pre bonsajistu:
Dvojdňový kurz Nitrianskej bonsajovej školy
(sobota-nedeľa)

Každý vystavovateľ bude zaradený do losovania
o ceny. Zlosovanie a odovzdávanie cien sa uskutoční
na galavečere Bonsai Slovakia 2012.

Bonsai Slovakia 2012

Voľný vstup:

Každý vystavovateľ získa voľný vstup na výstavisko počas celej výstavy.
Voľný vstup platí aj na celý program prednášok a tvarovaní,
spoločenský večer s udeľovaním cien a posedenie v Čajovni dobrých ľudí.

Vystavovateľská karta BONSAI SLOVAKIA 2012:
Získa ju každý vystavovateľ, na základe nej si môže uplatniť zľavu 5%
z každého nákupu v centre Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí,
Pri synagóge 3, pešia zóna, Nitra    ... do 31. 12. 2012.

Program výstavy nájdete TU
 

Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok ako zvyčajne) Presný program výstavy Vám ešte pošleme.

Srdečne Vás pozývame!

S pozdravom
Alena a Vladimír Ondejčíkoví
Bonsai Slovakia - Čajovňa dobrých ľudí

www.e-tea.eu   www.e-bonsai.eu   www.bonsai-slovakia.sk 

Bonsai Slovakia 2012

Bonsai Slovakia 2012

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie