Panel používateľa

E-news for exhibitiors Bonsai Slovakia 2012

E-news for international exhibitiors - Bonsai Slovakia 2012


Bonsai Slovakia 2012E-news for International Exhibitiors:

V prílohe nájdete vystavovateµské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poątou. Prihlásenie poątou, faxom alebo mailom je rovnocenné.

BONSAI SLOVAKIA - TEA HOUSE OF GOOD PEOPLE
invite you to

BONSAI SLOVAKIA 2012
15th International Bonsai, Suiseki and Tea Exhibition


2012, April 19-22
Exhibition Area Agrokomplex, Hall A, 
Nitra, Slovak Republic

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia BONSAI CENTRUM NITRA Vás srdečne pozýva na 14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2011 14. - 17. apríla 2011 Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C Čím je teplejąie a slnečnejąie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíľi. Budeme radi, ak budete vystavova» svoje s láskou pestované bonsaje a tvorivé suiseki plné Vaąej fantázie. Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú uľ 14 rokov organizujeme pre Vás. V prílohe nájdete vystavovateµské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poątou. Prihlásenie poątou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateµov bonsajov a suiseki sa bude kona» v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok) Presný program výstavy Vám eąte poąleme. V prílohe nájdete i prihláąku na workshop s Corinom Tomlinsonom. Odporúčame vyuľi» túto jedinečnú príleľitos». Workshop Vám prináąa Nitrianska bonsajová ąkola a jeho cena je veµmi zaujímavá! Ak sa chcete na workshop záväzne prihlási», vyplňte prosím prihláąku a poąlite nám ju obratom na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk  Ako motiváciu pre vystavovateµov sme pripravili zaujímavé ceny: Srdečne Vás pozývame! S pozdravom Alena a Vladimír Ondejčíkoví Bonsai centrum Nitra Čajovňa dobrých µudí www.bonsai-slovakia.sk www.tea-centrum.sk www.bonsai-centrum.sk  www.bonsajacaj.sk  www.e-tea.sk  www.e-bonsai.sk

Dear Friends, we invite you to Nitra!

We will be happy if you would like to exhibit your beautiful bonsai trees and suiseki at the 15th Bonsai, Suiseki and Tea Exhibition Bonsai Slovakia 2012.


We offer you free entrance to exhibition and to non-stop program
with all bonsai demonstrations. And we invite you to galaevening too.

We send to you 
registration form.

Thank you very much, we hope to meet you in Nitra.
We have here Good Time, Good Tea and Good Slivovica.

More photos and infos:
www.bonsai-slovakia.sk

www.e-bonsai.eu

BONSAI SLOVAKIA 2012
INTERNATIONAL SHOW - STARRING:

Věna Hrdličková, Czech Republic -  Embassy of Indonesia -  Paolo Zhang, China - José G. Jiménez Atanasio, Tatsugoro Bonsai Museum, Mexico -  German Arellano, Colombia -  Rui Ferreira, Portugal -  Andrea Melloni, Germany -  Mirko Ortenzi, Italy -  Xec Fernandes, Menorca - Bernie O`Callaghan, Namibia -  Stefan Steininger, Austria -  Johannes Kralovec, Austria -  Karl Thier, Austria -  Tomaz Kovsca, Slovenia -  Marek Gajda, Poland -  Jaczek & Marta Pietakiewicz, Poland -  Gyorgy Rácz, Hungary -  Igor Bárta, Czech Republic -  Duo Deshi , Czech Republic -  Jaroslav Koą»ál, Slovakia - Duąan Holík, Slovakia - Kolovrat, SZU© Art Pegas, Slovakia - Juraj Récky, Slovakia - Karisma, Slovakia - Sabina Mrovčáková, Slovakia - Eva Spiąiaková, Slovakia - Osakasushibar , Slovakia - Vladimír Ondejčík, jr., Slovakia - Barborka Ondejčíková, Slovakia
-  Vladimír Ondejčík Alenka Ondejčíková, Slovakia 

Schedule of Non-stop International Program: 
http://www.bonsai-slovakia.sk/2012-program_en.htm

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia BONSAI CENTRUM NITRA Vás srdečne pozýva na 14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2011 14. - 17. apríla 2011 Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C Čím je teplejąie a slnečnejąie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíľi. Budeme radi, ak budete vystavova» svoje s láskou pestované bonsaje a tvorivé suiseki plné Vaąej fantázie. Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú uľ 14 rokov organizujeme pre Vás. V prílohe nájdete vystavovateµské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poątou. Prihlásenie poątou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateµov bonsajov a suiseki sa bude kona» v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok) Presný program výstavy Vám eąte poąleme. V prílohe nájdete i prihláąku na workshop s Corinom Tomlinsonom. Odporúčame vyuľi» túto jedinečnú príleľitos». Workshop Vám prináąa Nitrianska bonsajová ąkola a jeho cena je veµmi zaujímavá! Ak sa chcete na workshop záväzne prihlási», vyplňte prosím prihláąku a poąlite nám ju obratom na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk  Ako motiváciu pre vystavovateµov sme pripravili zaujímavé ceny:

Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateµov bonsajov a suiseki sa bude kona» v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok ako zvyčajne) Presný program výstavy Vám eąte poąleme.

V prílohe nájdete vystavovateµské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poątou. Prihlásenie poątou, faxom alebo mailom je rovnocenné.

RAFFLE - TOMBOLA
FOR ALL EXHIBITORS:

  1: Kirakuni® – Concave cutter
  2: Kirakuni® - set of bonsai wires
  3: Imperial bonsai shear
  4: Bonsai pot from Yixing
  5: Tea pot from Japan
  6: Tea pot from Yixing
  7: Bonsai pot from Korea
  8: Original kusamono pot
  9: Tea from Tea House of Good People
10: Slovak publication -  Willi Benz:
       Kusamono

Extra price for bonsai enthusiastics:
Two days in Bonsai school Nitra
with Vladimir Ondejcik, Bonsai Slovakia

Bonsai Slovakia 2012

www.bonsai-slovakia.sk

You are very welcome!

With Love
Alenka & Vladimír Ondejčík
Bonsai Slovakia - Tea House of Good People

www.e-tea.eu   www.e-bonsai.eu
www.bonsai-slovakia.sk
   

Bonsai Slovakia 2012

Registration Form 

Bonsai Slovakia 2012

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie