Panel používateľa

E-NEWS - Marec 2011 - Vystavovateľský špeciál

 

V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.
  Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia

BONSAI CENTRUM NITRA

Vás srdečne pozýva na

14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju
BONSAI SLOVAKIA 2011

14. - 17. apríla 2011
Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia BONSAI CENTRUM NITRA Vás srdečne pozýva na 14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2011 14. - 17. apríla 2011 Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C Čím je teplejšie a slnečnejšie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíži. Budeme radi, ak budete vystavovať svoje s láskou pestované bonsaje a tvorivé suiseki plné Vašej fantázie. Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú už 14 rokov organizujeme pre Vás. V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok) Presný program výstavy Vám ešte pošleme. V prílohe nájdete i prihlášku na workshop s Corinom Tomlinsonom. Odporúčame využiť túto jedinečnú príležitosť. Workshop Vám prináša Nitrianska bonsajová škola a jeho cena je veľmi zaujímavá! Ak sa chcete na workshop záväzne prihlásiť, vyplňte prosím prihlášku a pošlite nám ju obratom na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk  Ako motiváciu pre vystavovateľov sme pripravili zaujímavé ceny: Srdečne Vás pozývame! S pozdravom Alena a Vladimír Ondejčíkoví Bonsai centrum Nitra Čajovňa dobrých ľudí www.bonsai-slovakia.sk www.tea-centrum.sk www.bonsai-centrum.sk  www.bonsajacaj.sk  www.e-tea.sk  www.e-bonsai.sk

Čím je teplejšie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíži.
Budeme radi, ak budete vystavovať svoje s láskou pestované bonsaje
a tvorivé suiseki plné Vašej fantázie.
Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú už 14 rokov organizujeme pre Vás.

Milí priatelia bonsajisti a suisekisti, milí vystavovatelia BONSAI CENTRUM NITRA Vás srdečne pozýva na 14. ročník medzinárodnej výstavy bonsajov, suiseki a čaju BONSAI SLOVAKIA 2011 14. - 17. apríla 2011 Výstavisko Agropkomplex Nitra, pavilón C Čím je teplejšie a slnečnejšie, tým sa nám čas výstavy Bonsai Slovakia 2011 viac blíži. Budeme radi, ak budete vystavovať svoje s láskou pestované bonsaje a tvorivé suiseki plné Vašej fantázie. Prezentujte sa na tejto zaujímavej výstave, ktorú už 14 rokov organizujeme pre Vás. V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok) Presný program výstavy Vám ešte pošleme. V prílohe nájdete i prihlášku na workshop s Corinom Tomlinsonom. Odporúčame využiť túto jedinečnú príležitosť. Workshop Vám prináša Nitrianska bonsajová škola a jeho cena je veľmi zaujímavá! Ak sa chcete na workshop záväzne prihlásiť, vyplňte prosím prihlášku a pošlite nám ju obratom na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk  Ako motiváciu pre vystavovateľov sme pripravili zaujímavé ceny:

TU SI MôŽETE STIAHNUŤ VŠETKY VYSTAVOVATEĽSKÉ FORMULÁRE: 

POZVÁNKA

POKYNY PRE BONSAJISTOV

REGISTER VYSTAVOVANÝCH BONSAJOV A SUISEKI

NÁVRATKA   ... tento dokument nám pošlite späť do 21. 3. 2011

OZNAČENIE  BONSAJOV

OZNAČENIE SUISEKI

PRIHLÁŠKA NA WORKSHOP

Všetky potrebné prihlášky a formuláre nájdete aj na oficiálnej stránke výstavy www.bonsai-slovakia.sk , presnejšie v rubrike AKO VYSTAVOVAŤ.

Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.  

V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.

Môžete si stiahnuť prihlášku na workshop s Corinom Tomlinsonom.
Odporúčame využiť túto jedinečnú príležitosť.

Kurzovné na medzinárodný workshop s Corinom Tomlinsonom je 40 Eur.
Workshop v tejto zvýhodnenej cene sa koná
pod záštitou Nitrianskej bonsajovej školy.

Demonštráciu tvarovania bonsajov Corina Tomlinsona na výstave Bonsai Slovakia 2011 si môžete pozrieť v piatok 15. 4. 2011 o 14,00

PRIHLÁŠKA NA WORKSHOP S CORINOM TOMLINSONOM

Ak sa chcete na workshop záväzne prihlásiť, vyplňte prosím prihlášku a pošlite nám ju čo najskôr na mail: bonsai@e-bonsai.sk alebo tea@e-tea.sk

Počet žiakov na medzinárodnom workshope je obmedzený na max 8 osôb.

Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok ako zvyčajne) Presný program výstavy Vám ešte pošleme.

V prílohe nájdete vystavovateľské formuláre. Mnohí z Vás ich dostali i poštou. Prihlásenie poštou, faxom alebo mailom je rovnocenné.

LOSOVANIE O CENY
PRE VŠETKÝCH VYSTAVOVATEĽOV
BONSAJOV A SUISEKI

1. cena: Masakuni Japan - Majstrovské
univerzálne bonsajové nožnice
2. cena: Veľká bonsajová miska Yixing
3. cena: Vrecko tvrdej Akadamy
4. cena: Biogold
5. cena: Jin-liquid
6. cena: Rainbow
7. cena: Kvalitný bonsajový drôt
8. cena: Kniha Piusa Nottera
9. cena: Originálna kusamono miska
10. cena: Willi Benz: Kusamono
Špeciálna cena: Dvojdňový kurz Nitrianskej bonsajovej školy

... každý vystavovateľ bude zaradený do losovania o ceny, ktoré sa uskutoční na galavečere výstavy Bonsai Slovakia 2011

Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok ako zvyčajne)

Presný program výstavy Vám pošleme už onedlho. 

Pozor - malá zmena - galevečer pre vystavovateľov bonsajov a suiseki sa bude konať v sobotu 16. 4. 2011 o 19,00 (teda nie v piatok ako zvyčajne) Presný program výstavy Vám ešte pošleme.

Srdečne Vás pozývame!

S pozdravom
Alena a Vladimír Ondejčíkoví
Bonsai centrum Nitra a Čajovňa dobrých ľudí

        E-mailové noviny vydáva Čajovňa dobrých ľudí a Bonsai centrum Nitra

            www.e-tea.eu   www.e-bonsai.eu   www.bonsai-slovakia.sk

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie