Panel používateľa

Juniperus, Anglicko I.

RNDr. Vladimír Ondejčík - Summer Camp, England

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003

RNDr. Vladimír Ondejčík
Juniperus chinensis
- demonštrácia tvarovania z roku 2003 - 2004

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003, Summer Camp, EnglandRNDr. Vladimír Ondejčík bol pozývaný na letné bonsajové campy do Anglicka ako lektor.

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003, Summer Camp, EnglandSummercampy organizoval vo svojej záhrade Greenwood Garden sveto-
známy bonsajista Harry Tomlinson.

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003, Summer Camp, EnglandTvarovalo sa vonku, čo bolo príjemnejšie pre divákov.

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003, Summer Camp, EnglandBorievka je vďačným materiálom pre  demonštrácie tvarovania bonsajov.

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003, Summer Camp, EnglandVýsledok základného tvarovania borievky v roku 2003 na Bonsai Summercamp.

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003, Summer Camp, EnglandO rok, v októbri 2004, pri ďalšom účinkovaní v Anglicku bola borievka vo výbornej forme.

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003, Summer Camp, EnglandRestyling bonsaja - október 2004

RNDr. Vladimír Ondejčík Juniperus chinensis - demonštrácia tvarovania z roku 2003, Summer Camp, EnglandVýsledný tvar po restylingu.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie